Podpořte své podnikání chytrým kontaktem!

Podpořit úspěšný prodej můžete různými způsoby. K těm tradičním jistě patří reklama. Existuje mnoho způsobů propagace, která může mít různý rozsah, různou dobu trvání, a především může být také rozdílně nákladná. Její nevýhoda je v tom, že nikdy zcela jistě nevíte, zda forma, kterou zvolíte, bude fungovat. Takže se vám klidně může stát, že vydáte desítky tisíc korun za něco, co vám přinese mizivé, anebo příliš krátkodobé výsledky. Ovšem může to být i úplně opačně – za málo peněz získáte mnoho muziky.

cernoch s telefonem

Napadlo vás někdy, jak zásadní roli v úspěchu vašeho podnikání mohou hrát detaily?

Možná to zní až neuvěřitelně, ale to, jak budete své zboží anebo služby prodávat, může záležet i na vašem telefonním spojení. Na tom, jak snadno je zapamatovatelné, a zda jej budou muset vaši potenciální zákazníci hledat, anebo ho budou mít vždy po ruce – ideálně ve své vlastní hlavě.

Tím, že pro firmu pořídíte snadno zapamatovatelné, specifické telefonní číslo, se vyhnete riziku, že o své zákazníky nakonec přijdete. To se vám může snadno stát ve chvíli, kdy budou muset zákazníci kontakt na vás hledat na internetu, anebo jinde. Při takovém hledání snadno narazí na vaši konkurenci, a třeba i na lepší nabídku, o které doposud nevěděli – takže se může stát, že i když vás původně chtěli kontaktovat, tak se nakonec obrátí jinam. A jistě uznáte, že každé takové ztracené příležitosti je velká škoda! Proto nedovolte, aby se vám něco podobného stalo!

Podobným potížím můžete zamezit snadno a rychle s pomocí zlatých čísel!

cerveny stary telefon

Jedná se o telefonické kontakty, které jsou specifické nějakou speciální číselnou kombinací – třeba postupkou, dvojicemi, řadou shodných znaků, anebo třeba zrcadlovým uspořádáním. Záleží jen na vás, jakou kombinaci zvolíte. Vybírat můžete jak podle podoby, tak podle ceny, která se může lišit až o stovky tisíc korun.

V každém případě se vám taková investice v budoucnosti zhodnotí!