Peníze na podnikání

Jednou z hlavních motivací, jež vedou k tomu, že se člověk vydává na dráhu soukromého podnikatele, je to, že se tím dají vydělat prakticky neomezené peníze. Podnikatel nemusí akceptovat nějakou tu hodinovou mzdu, nemá tabulkový plat, a tudíž skutečně může vydělat i hodně velké peníze. Ale na druhou stranu také může prodělávat. Nemá nic jistého.

Podnikání už je takové. Někdy se daří a jindy ne, někomu přeje štěstí a jinému se lepí smůla na paty. A u někoho se to střídá a tento je jako na houpačce – jednou dole a jednou nahoře.

kalkulačka v ruce

A co když takové podnikání vynášet přestane? Co když z nějakého důvodu, a možností je tu celá plejáda, zdroje příjmů vyschnou a firma se dostane na nulu nebo dokonce do hodně nepříjemného mínusu?

Pak je třeba to řešit. Co nejrychleji a nejefektivněji. Protože problémy se samy neodstraní, nezmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Zázraky se nedějí.

Jenže jak na to? Co si počít, aby se vše zase v dobré obrátilo a aby bylo i za co žít, než se podnik vzpamatuje a zase se stane ziskovým?

Nejednou není jiná možnost než si vzít půjčku. Díky níž podnikatel získá peníze, jež může investovat, což zjedná nápravu.

Což o to, nápad to nemusí být špatný. Jenže kdo takovému soukromníkovi v nesnázích pomůže? Kdo mu půjčí tolik, kolik je zapotřebí?

zlaté mince

Banky to nejednou nejsou. V těch se totiž požaduje doložení hodně vysokých příjmů, tady musí mít žadatel registry dlužníků bez záznamu, nesmí mít ani exekuce na krku, ani dejme tomu nějaké další nesplacené úvěry atd.

Ale to, že banky nepůjčí, není zase až taková tragédie. Je tu přece třeba i americká hypotéka bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, nabízející pomoc právě podobně problematickým žadatelům. U té se toho dokládá jen minimum, půjčka je schválena rychle i bez poplatků předem a takto získané peníze lze použít na cokoliv a pak splácet klidně i hodně dlouhou dobu. A víte o něčem lepším?