Stěhování v poklidu

Budete se stěhovat? A znáte film Kulový blesk? Pokud neznáte, tak doporučujeme rychle zkouknout, abyste pochopili, že stěhování by mělo být řádně naplánováno. Stěhujete se? Většinou je to dlouho dopředu plánovaný krok, dobře promyšlený ze všech stran, sečtené plusy a mínusy, až jste si jednou řekli: jdeme do toho!!

krabice

A máte představu, co všechno bude stěhování obnášet? Zabalit křehké věci. Odtáhnout těžké piáno. Označit krabice s oblečením, knihami, kuchyňským nádobím ať víte, s čím se může házet a s čím zacházet jako v bavlnce. A co teprve bude-li se stěhovat akvárium nebo terárium? Že jste si to zrovna rozmysleli a stěhovat se raději nebudete? To ne! To jsme nechtěli! My vám nabízíme stěhování skutečně profesionální firmou, kterou, když budete dostatečně dopředu informovat, že se chcete přestěhovat, o vše postará a vy můžete přijít do nového bytu a tam už budou všechny vaše věci.

A jak moc je vhodné dopředu objednat stěhování? V podstatě, co vám brání domluvit se se stěhovací firmou ihned, co víte, že se budete stěhovat? Ideální ale je, pokud si chcete vybrat konkrétní, většinou víkendový termín, tak je dva měsíce. Ale chápeme, že ne vždy se o stěhování dozvíte až tak dopředu. Bude-li vaše stěhování tzv. na rychlo, je možné že si už nebudete moct vybrat konkrétní termín, ale bude to během pracovního týdne.

krabice

Se stěhovací firmou vám odpadne mnoho starostí, jako je odpojování věcí od sítě, balení, přenos objemných a těžkých předmětů. Stěhovací firma má zkušenosti a dopředu ví, jaké zádrhely mohou nastat, a proto se ji pečlivým naplánováním celé akce může vyhnout. Zaručí vám, že se nábytek cestou v autě nepodře. Taky budou vědět kolik a jak velká auta budete potřebovat. A taky se nemusíte starat, kolik kamarádů pozvat, abyste vše odnosili do aut a pak zase vynesli nahoru do vašeho nového, úžasného bydlení.