Potřebujete další peníze?

Lidé mnohdy nejsou tak finančně zajištění, jak by si přáli. Mají své potřeby, které se musí financovat, chtějí třeba i leccos, bez čeho se sice dá obejít, ale přesto by bylo vhodné to mít, jenže jejich příjmy neodpovídají svou výší takovým potřebám. A tak my lidé nemíváme vždycky všechno, co bychom potřebovali mít.

Někdy se pak s touto situací smíříme, někdy ji neseme nelibě, ale přesto ji nějak zvládáme. Ovšem nastávají i situace, kdy už nelze nedostatek něčeho dále tolerovat, kdy už si to potřebné vážně musíme pořídit. Takže na to potřebujeme peníze. Které ale nemáme.

košile z eur

A co teď s tím? Jak zaplatit za něco, za co nemáme čím zaplatit? Jak financovat něco, na co se nám peněz nedostává?

Když si nedokážeme rychle přivydělat a nemáme úspory, jež by se daly vyzvednout a za toto utratit, musíme si pochopitelně nějaké ty peníze aspoň vypůjčit. Prostě se obrátíme na banku nebo podobný finanční ústav, tam o půjčku požádáme, doložíme všechno, co tam po nás požadují, necháme se prověřit a pak…

Pak někdy peníze dostaneme. Ale někdy taky ne. Protože hlavně v bankách posuzují kvality nás žadatelů hodně přísně, a stačí klidně i jenom drobný nedostatek k tomu, aby nám nevyhověli. Stačí o trochu nižší než očekávaný příjem, stačí sebebanálnější záznam v registrech dlužníků, stačí hrozba exekuce a je to.

sta eur

Ale naštěstí nemusí být ani pak zase až tak zle. Protože u nás nejsou na finančním trhu jenom banky. Jsou tu i nebankovní společnosti, a když máme my žadatelé svoji nemovitost, může se u nich získat hypotéka bez příjmu Hypotéky bez registru. U té se totiž zaručí splácení zástavou zmíněné nemovitosti a pak už se není třeba bát poměrně nízkých příjmů, registrů dlužníků nebo jiných problémů. Záruka splácení v podobě zástavy nemovitosti tu dělá divy, a tak si tu může kdokoliv půjčit třeba i velké peníze. S nimiž lze zaplatit vše, co je potřeba.