Když chcete hubnout, nemusíte zákonitě držet dietu!

Méně jídla, více pohybu…

Jedno je jisté. Méně jídla, více pohybu. Ale to se všem „dietářům“ nemusí zamlouvat, zvláště v dnešní velmi těžké době, kdy má většina lidí dvě zaměstnání, aby uživila svoji rodinu. Vracejí se domů v podvečer, šíleně unaveni a ještě by se měli sebrat a jít mučit své tělo do posilovny nebo poskakovat v rytmu aerobiku v tělocvičně?? Jako bychom vás slyšeli: „To nemyslíte vážně??“

přirozené hubnutí

Máme pro vás porozumění a chápeme vás. Jste rádi, že můžete konečně spočinout v teple domova a doslova a do písmene se svalit do křesla a vychutnat si konečně po dvoufázovém zaměstnání zasloužený odpočinek! Jenže tu jsou děti a jejich školní povinnosti a vy se jim musíte věnovat, kde byste vzali ještě čas na vyváření dietních pokrmů?

Když chcete hubnout, nemusíte zákonitě držet dietu!

Není to tak těžké, jak si možná myslíte. Pokud chcete hubnout, nemusíte ani držet dietu, zkuste sacharidovou dietu https://goodly.cz/diety-vs-hubnuti-pri-beznem-stravovani/. Důležité je spíše narovnat si váš pravidelný denní režim, alespoň se o to snažit. Je důležité jíst pravidelně a v menším množstvím. Je tristní, že když naopak nejíte, může se stát, že přibíráte na váze. To není správný přístup. Tělo, pokud mu dáváte potravinový přísun nepravidelně, má strach a neví, kdy mu zase něco pošlete, a protože se o vás stará, abyste vydrželi, ukládá tyto nepravidelné dávky do zásob, aby mělo v případě nouze na přežití. A vy, i když nejíte, tloustnete, protože vaše tělo hromadí tukové zásoby pro případ nouze! Proto je velmi důležité jíst alespoň pravidelně a rozumně.

proteinové koktejly

K tomu zařaďte proteinové GOODLY koktejly, které jsou nabušené bílkovinami, probiotiky, vitamíny, minerály, stopovými prvky, vlákninou, obsahuje i tolik potřebný lněný olej a další živiny. Jejich zdravé složení bylo navrženo pod dohledem odborného lékaře. Vy dostanete v jednu chvíli do těla přesně takovou dávku, jakou vaše tělo potřebuje, aniž by bylo nuceno z tohoto ukládat do tukových zásob.