Tašky z netkané textilie

Už vás nebaví mít doma kupu igelitových tašek, které se hromadí v šuplíku a nemáte pro ně žádné využití? Zároveň chcete chránit životní prostředí a igelitové tašky se vám protiví? Skvělým řešením jsou tašky z netkané textilie Promodárky. Tyto tašky jsou ekologické a díky svému všestrannému využití i velice praktické. Hodí se místo kabelky, na nákup nebo prostě jen jako taška k přenesení toho, co potřebujete.

taška z netkané textilie

Tašky z netkané textilie jsou pevné a v nabídce jsou ve spoustě provedení. Můžete si vybrat z nepřeberného množství barev, velikostí a úchytů. Na velký nákup poslouží velké tašky s pevným a kratším uchem, do města postačí menší taška s dlouhými uchy, která se dá dát přes rameno. Tašku můžete používat pořád dokola, protože se na rozdíl od igelitových tašek neprotrhne a nezničí. Tím pádem šetříte životní prostředí. Tašku si u nás můžete také nechat potisknou. Na výběr máte potisk přední, zadní nebo obou stran. Záleží pouze na vás, co si vyberete. Stačí nahrát, co vám na tašku máme natisknout a o zbytek už se postaráme. Tisk provádíme sítotiskem, nemusíte mít tedy strach, že se obrázek nějakým způsobem poškodí. V nabídce máme i tašky, co se dají složit, takže při cestě na nákup ji stáčí dát do kapsy nebo kabelky a rozložit až u pokladny. Nezabere žádné místo a můžete ji nosit všude sebou.

skládací taška

Tyto tašky jsou taky skvělým propagačním materiálem. Firmám na ně s radostí natiskneme jejich logo. Tašky můžete využít jako dárek pro zaměstnance, nebo reklamní předmět. Díky logu na jedné, druhé nebo obou dvou stranách tašky, se vaše logo dostane s lidmi na různá místa a dostane se do podvědomí spousty lidí. S výběrem textu, úpravou vašeho loga a čímkoliv co nebudete vědět, vám velice rádi poradíme.

Pokud chcete tedy originální tašku, kterou nemá jen tak někdo nebo chcete udělat radost vašim zaměstnancům a obchodním partnerům, jsou tašky z netkané textilie Promodárky tou správnou volbou.