Stahování z YouTube


Internet je běžnou součástí klasického života každého z nás, ulehčuje nám spoustu věcí, můžeme si na něm najít v podstatě všechny informace, které se chceme a mnohdy i nechceme dozvědět. Jelikož je internet tak populární msto, vznikají na něm nové a nové aplikace a internetové stránky nejrůznějšího druhu a zaměření. Určitě každý z nás jsme si již někdy stáhli z internetu například písničku nebo film na který jsme se chtěli večer podívat ať už sami nebo s přítelkyní a udělat si tak pěkný večer.

Notebook a mobil

Spoustě z nás se určitě již někdy stala situace, že jsme si třeba poslouchali písničky na známé platformě YouTube a zalíbila se nám tam nějaká písnička, která měla i výborný videoklip. Pokud jste si chtěli tuto písničku s videoklipem stáhnout například do vašeho mobilního telefonu nebo do počítače, ale nikde na internetu jste ji ke stažení nenašli, nezoufejte. V dnešní době již existuje i YouTube video downloader, který vám právě s tímto problémem dokáže jednoduše pomoci. Funguje to na opravdu jednoduchém principu. Písničku s videoklipem, kterou si chcete stáhnout pouze zkopírujete. Přesněji, zkopírujete URL internetový odkaz, na kterém se videoklip nachází. Tento odkaz následně vložíte do okénka, které je k tomu určené a zmáčknete na možnost vyhledávat. Tato stránka vám vyhledá vámi zvolené video a nabídne vám jej ke stažení. Pokud máte zájem poslouchat jen písničku, můžete si stáhnout soubor ve formátu MP3 a poslouchat tak pouze audio bez obrazu. Pokud ale máte zájem o to, stáhnout si písničku i s videoklipem, zvolte druhou variantu, tou je stažení ve formátu MP4.

Sluchátka ve tmě

Stahovat můžete všechna videa a všechny soubory, které se na platformě YouTube nachází. V dnešní době jsou velice trendy videa či audionahrávky, kterým se říká “podcasty”, jde o mluvené slovo či rozhovor, ve kterém se rozebírají různá témata. I tyto soubory si můžete stáhnout například do svého mobilního telefonu a poté poslouchat při cestě do práce.