Tipy na romantické filmy s dávkou erotiky

Série 50 odstínů

Filmová série byla natočena podle úspěšné knižní série, a v současné době se dočkala již tří filmových zpracování. Jedná se o příběh, který by se dal popsat jako příběh Popelky s nádechem bolesti. Vysokoškolačka Anastázie nemá s muži téměř žádné zkušenosti, a proto je pro ni opravdová výzva, když ji osud přihraje do cesty miliardáře Christiana Greye, který je nejen bohatý a nesmírně přitažlivý, ale také skrývá svá temná tajemství a minulost. Anastázie se snaží proniknout pod jeho drsnou slupku, ale možná, že se jedná o nemožný úkol.

Filmová série je výborným zpracování knižní série, která má celou řadu příznivců ale i odpůrců. Ve filmech si užijete velmi slušně zpracované sexuální scény, rychlá luxusní auta, let vrtulníkem a pro milovníky módy i krásné modely Anastázie. Celý film je doplněný skvělým soundtrackem, na jehož tvorbě se podíleli například Zayn, Rita Ora či Sia.

Bičík

365 dní 

I tento film je natočen na základě knižní předlohy od polské autorky Blanky Lipińské. Sýrový příběh plný akce, vzrušení a sexu se odehrává v Itálii, kam si mladá Laura vyjede na dovolenou se svými přáteli a snoubencem. Shodou okolností natrefí na mafiánského bosse Massima, který Lauru považuje za svou osudovou dívku. Proto ji unese a dá jí 365 dní na to, aby k němu vzplanula stejnými city, jako on k ní.

Film i knižní série vzbudili rozporuplné dojmy, ale pokud hledáte něco oddechového, vzrušujícího, s pořádnou dávkou vášně a krásných italských mužů, může být tento film pro vás to pravé. Nedávno vyšel i druhý díl, který však u fanoušků nevzbudil moc dobré ohlasy.

Mafie

Sex ve městě

Sex ve městě není jen úspěšným seriálem, ale dočkal se i dvou filmových zpracování a v současné době dokonce pokračování seriálu, s názvem And just like that. První díl pojednává o svatbě a vztahu Carrie s Božským, a všech jejích třech kamarádkách, které řeší své vlastní vztahy a manželství. Druhý díl nás přesune do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Abu Dhábí, což je pro některé z dam opravdová výzva, vzhledem k přísným muslimským pravidlům.

Film nás přenese opět do prostředí plného módy, luxusních a originálních modelů, drahého obutí, lásky a v neposlední řadě sexu, které si hlavní hrdinky užívají plnými doušky, přesto že už jim není dvacet. Milovníci seriálu budou filmy jistě nadšení.