Krása všude kolem

Co pro vás znamená krása? Pro někoho znamená krása vždycky úplně něco jiného. A abych vám pravdu řekla, tak já jsem malířka a jsem taková malířka, která maluje obrazy. A to hlavně rostlin nebo zvířat. A baví mě to, protože už od malička jsem velice ráda malovala. A to hlavně zvířata. A protože jsme bydleli na vesnici, kde se měli opravdu toho zvířat, takže jsem tam taky malovala stále dokola stejná zvířata. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsem se v tom zdokonalila a opravdu umím nakreslit obraz, tedy vypadá skoro jako fotografie. Každý říká, že je to krása. A musím uznat, že i mně samotné se to moc líbí, takže jsem se rozhodla, že v tom budu pokračovat.

Krása je všude kolem.

Taky jsem potom Vystudovala vysokou uměleckou školu a potom jsem ještě chodila do různých kroužků, bych byla stále lepší a dokonalejší. Taky jsem chtěla potom pracovat tak, bych měla zaměstnání, které mě bude vždycky jenom bavit a naplňovat. Nechtěla jsem takovou práci, která bude nudná a budu do ní chodit jenom kvůli tomu, abych si vydělala nějaké peníze na nájem. Protože mám v plánu to, že moje práce bude velice zábavná a taky mě bude naplňovat pocitem štěstím. A taky si tím budu vydělávat velké peníze. Takže nakonec to všechno dopadlo tak, že jsem profesionální malířka.

Děti mají rádi krásné věci.

A pracuji pro tři muzea a taky pro dvě školy, takže práce mám opravdu nad hlavu. Kolikrát si říkám, jestli jsem to třeba s tou prací nepřehnala. Ale jenomže malování je tak krásné, že mě navíc baví taky dělat lidé šťastnějšími a líbí se mi, když se lidem líbí moje obrazy. A taky jsem už namalovala pár portrétů a každému se to líbí. Portréty maluji opravdu krásně a líbí se mi, že mě to každý chválí a že každý chce ode mě namalovat nějaký portrét. Já už to mám vlastně oblíbené, protože malují odmalička, takže si myslím, že bych už snad ani neudělala v malování chybu. Zkuste to sami a uvidíte, jak je malování krásné a relaxační.