Konečně dárek, který táta ocení

Mnoho lidí se shodne na tom, že obdarovávat je mnohdy radostnější než dary přijímat. Nebo alespoň morálně to takto funguje z krátkodobého hlediska. Jen si vzpomeňte, jakou radost máte, když váš dárek otevře vaše máma nebo sestra. Vypísknou radostí, skočí dva metry vysoko a vy zadostiučiněním také. Máte skvělý pocit, protože vidíte, že jste někomu udělali vážně radost. Nyní si představte vašeho tátu. Moment. Tady něco nehraje. Vlastně jste ho nikdy neviděli vypísknout, natož vyskočit dva metry do vzduchu. „Táta je prostě uzavřený do sebe a neprojevuje tolik emoce“. Říkáte si. Co když ale jen prostě neměl radost z vašeho dárku? Zní to krutě, ale neberte si to osobně. Chlapi umí být prostě takoví.

present

Jací jsou vaši tátové? Soutěživí. Neústupní. Drsní. Jsou hlavou rodiny. Nejsou hlavou rodiny. Naopak můj táta má velké srdce, vždy ustoupí, pokud to znamená zachovat se moudře. Je rozvážný. Je to prostě nejlepší táta na světě. Každý táta je jiný, a přece si většina z nich zaslouží dostat dárek, který se jim bude nejen líbit, ale bude je vystihovat, a ještě jim bude k užitku. Je možné najít univerzální dárek, který by se líbil opravdu každému tátovi? Ale je.

box

Dárek pro tátu je ten nejlepší na míru šitý dárek, který může váš táta dostat. Dárková bedna s páčidlem, do které se táta musí nejprve dobít, uspokojí jeho potřebu mužnosti a soutěživosti. Jakmile se do ní dostane, čeká ho odměna v podobě balíčku složeného podle toho, co má rád. Sladké dobroty, pochutiny, sušená masa, výborné pivní aly z celého světa, rum či whiskey a mnohé další můžete různě nakombinovat podle toho, co má váš táta opravdu rád.

Tento nezapomenutelný dárek se mu bude jistě líbit natolik, že se konečně dočkáte výskoku do dvou metrů nebo radostného výkřiku. Ehm. Možná spíše radostného zamumlání pod vousy. To se ale také počítá.