Pillow Talk zahřívá atmosféru v mnoha ložnicích. O co jde?

"Polštářová řeč" – co to je?

„Pillow Talk“ není nic jiného než mluvení o vašich pocitech po sexu. Partneři si navzájem vyměňují své pocity a říkají, co se jim líbí a co je těší. Tento typ konverzace je často doprovázen polibky, laskáním, objetím a někdy i dalšími aktivitami.
nohy objímajícího se páru

Proč je to dobré?

Během sbližování se v našem těle uvolňuje oxytocin, hormon štěstí. Díky němu jsme uvolněni, šťastní, zapomínáme na problémy v práci a dokážeme číst emoce našeho partnera více. Páry, které praktikují „Pillow Talk“, mají obvykle úspěšné vztahy, ve kterých nikdo nic předstírá a partneři mohou mluvit o svých emocích a pocitech. Sdílejí jedinečné pouto a pocit bezpečí.

O čem nemluvit během „Pillow Talk“

Během "Pillow Talk" mluvíme s naším partnerem pouze o pěkných věcech. Nechte všechny problémy, ať už v práci nebo finanční, v rozporu se zákonem před dveřmi ložnice. V tu chvíli to je tabu, protože je téměř jisté, že zkazí úžasnou atmosféru, která byla vytvořena mezi vámi. Byla by to škoda. „Polštářová řeč“ by měla být příjemná, možná i kořenitá, intimní a upřímná. Neměli by chybět doteky, polibky, laskání. Kdo ví, jestli tato konverzace neskončí žhavým sexem?
pár v posteli
V době, kdy žijeme ve spěchu a nemáme čas na sebe, je často sex jediným způsobem, jak se sblížit a zastavit. Pokud přece jen můžeme klidně ležet v posteli a bavit se, proč nepokračovat v této nádherné chvíli? Je známo, že když vstaneme z postele a uděláme něco jiného, ​​kouzlo zmizí a bude obtížné vrátit se do této chvíle. Takže místo toho, abyste usnuli nebo si každodenně plnili své povinnosti, věnujte se několika okamžikům navíc. Takové okamžiky posílí váš vztah a umožní vám poznat své myšlenky. Jakmile to zkusíte, nebudete chtít přestat. Zaručujeme vám to!

"Pillow Talk" – předehra pro další skotačení

Jak jsme psali, "Pillow Talk" může být začátkem předehry pro další sex. Pokud uslyšíte „Miluji, když mě políbíte na krk“, pak to váš partner pravděpodobně náhodně udělá.