Levné cestování je v modě.

Cestování patří mezi velmi oblíbené činnosti. Je to něco co si s chutí dopřejeme, protože dokážeme u cestování odpočívat i poznávat nové kultury.

Cestovat lze mnohými způsoby, ale co skoro každé cestování spojuje je dostat se do cílové destinace co nejlevněji. Pokud jste trochu trhlí a máte i kuráž můžete to zkusit stopem. Věřte, že takových cestovatelů je dosti a než spíše ušetření nákladů je to pro ně nějaký druh adrenalinového cestování. Levně se dá cestovat i samozřejmě hromadnou dopravou, ale v tomto případě si vemte hodně volna, protože toto cestování opravdu může dlouho trvat. Takže co je ta správná volba? Hledat levné cestování přes letecké společnosti. Ano i létat se dá velmi levně třeba i za jednotky stovek do velmi žádaných destinací. A jak na to?

cestování

Levné letenky a jak na to?

Je potřeba koukat na letecké společnosti u kterých víte, že létají do Vašich oblíbených destinací. Všechny tyto společnosti nabízejí skoro se železnou pravidelností nějaké velmi levné lety, kdy se například do Itálie tam i zpět dostanete za tisíc korun. A ten, kdo jezdí autem ví, že za tuto cenu se maximálně dostanete do Rakouska. Je potřeba počítat, že u takto levných letenek máte v ceně pouze příruční zavazadlo. To odpovídá velikostně přibližně 40 l. Další zavazadla je potřeba dokoupit. Ale pokud letíte na prodloužený víkend tak Vám toto zavazadlo bohatě stačí. Levné letenky se vyznačují check in online.

CESTOVÁNÍ

Výhody levných letů

Tím, že máte check in online tak nemusíte čekat 2 hodiny na letišti. Pokud dobíháte letadlo máte obrovskou výhodu. S kufrem by se Vám běželo velmi těžko. S taškou přes rameno to hravě zvládnete mnohem lépe. Další skvělá výhoda je v tom, že se nemusíte stresovat, zda se Vám další zavazadlo neztratí, protože příruční zavazadlo máte stále u sebe. Vybírejte ranní spoje, jsou osvědčeně levnější, tak jako zase pro změnu nevybírejte víkendové spoje, které jsou pro změnu mnohonásobně dražší.