Americká hypotéka – peníze, které můžete využít na všechno

Peníze jsou důležitým prostředkem k tomu, abychom mohli uspokojit nejen svoje základní potřeby, ale dopřát si také něco navíc. Vyšší částky jsou zejména potřebné na bydlení, jako je koupě bytu či stavba domu a podobně nebo také na pořízení vozidla, podnikání, zařízení domácnosti nábytkem a spotřebiči, ale také třeba na vyplacení dluhů či vyřešení jiných problémů.

euro

Pokud vám tedy peníze chybí a uspokojila by vaše potřeby vyšší částka, tak výhodnější, než spotřebitelský úvěr je americká hypotéka.
Její výhody spočívají především v tom, že peníze můžete využít nejen na pořízení vlastního bydlení, ale také na další věci jako nákup vozidla, zařízení do domácnosti a mnoho dalších záležitostí. Kromě toho si můžete půjčit mnohem vyšší částku, než tomu je u spotřebitelských úvěrů. Je to dáno díky tomu, že jde o formu úvěru, při kterém je podmínka ručení nemovitostí.

Maximální možná částka z tržní hodnoty nemovitosti
Pokud přemýšlíte, že kolik si můžete při americké hypotéce maximálně půjčit, tak tuto výši ovlivňuje tržní hodnota nemovitosti. A z této hodnoty si můžete obvykle půjčit až 70%. Taková částka už dokáže vyřešit ledacos a vy si tak nemusíte brát několik spotřebitelských úvěrů.
Výše úroků se pohybuje dle individuálních podmínek daných nebankovních společností, ale obvykle již od 4% ročně https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/.

pytel peněz

Dokonce i v tomto případě, tak jako u klasických účelových hypoték, je možná splatnost až na 30 let. Každý si tak může splátky rozložit na pro něj vhodné období, aby byl částku včetně úroků schopen řádně a včas splácet.
U nebankovních amerických hypoték mají možnost úvěr získat také klienti, kteří mají nějaký ten záznam v registrech dlužníků bankovních i nebankovních nebo SOLUS. Také není většinou vyžadována ani vysoká bonita klienta nebo nadstandardní příjmy.