Zamávejte drahému bydlení

Chcete si pořídit vlastní bydlení, ale zároveň nechcete utratit veškeré své úspory, případně se zadlužit na desítky let? To by mobilheimy mohly být pro vás.

Zamávejte drahému bydlení

Koupě vlastní bytu nebo vilky má samozřejmě celou řadu výhod a jednu obrovskou nevýhodu. Začněme ale pozitivy. Těch je skutečně hodně. Předně můžete žít tak jak budete chtít sami a nemusíte upravovat své obydlí podle preferencí někoho jiného. Navíc vás z takového obydlí mohou jen těžko vystrnadit, když bude vaše. Případně ho můžete kdykoliv prodat a vyměnit třeba ze menší. Tím si můžete přijít ke slušný financím. Ovšem má to i tu negativní stránku, a to je cena.

I malý domek stačí

Je pravdou, že koupit si v současné době v České republice vlastní bydlení, je hlavně pro jedince s nižšími příjmy prakticky nemožné. Ovšem ani lidé, kteří disponují průměrným či dokonce nadprůměrným platem na tom nejsou o moc lépe. Často se musí stěhovat z větších měst do menších, aby vůbec své bydlení utáhli. Byty totiž stojí ve velkých aglomeracích o dost více než v těch menších. Situace je opravdu vážná, ale ještě není katastrofální. Stále tu existují možnosti, jak přijít k bydlení za docela slušné peníze. Stačí si vybrat některý z mnoha nových mobilních domů Lavarohouse.

Nečekejte samozřejmě žádné velké zázraky, ale na druhou stranu se nejedná o žádné maringotky, jak si také někdo může myslet. Jde o specifický druh bydlení, které se dá využívat bez potíží po celý rok bez toho, aniž byste se museli v zimních měsících muset bát omrzlin. Domky jsou totiž velice dobře zateplené, a dokonce mají i moderní zvukovou izolaci. V noci se tak nebudete muset kvůli pár mňoukavým kočkám co pět minut probouzet.

Pořiďte si vlastní domov

Povolení není potřeba

Na rozdíl od standardních staveb, ty mobilní v podstatě ani jako stavby počítané nejsou, alespoň ne našimi zákony. To je samozřejmě velká výhoda hlavně pro lidi, kteří neradi běhají neustále po úřadech. Pokud byste si chtěli vybudovat vlastní chaloupku, kvůli stavebnímu povolené byste na příslušném stavebním úřadě pomalu i nocovali, ale v tomto případě stačí pouze ohlášení.