Hra barev s Unica Colors

Celosvětově známá společnost Schneider pochází původem z Francie. Věnuje se především elektrickým „udělátkům“ zjednodušujícím život v moderní domácnosti. Nabídka jejich produktů je skutečně široká. A to včetně vypínačů, kterým se budeme věnovat. Nabízí hned několik řad těchto produktů: Unica, Asfora, Sedna, Merten a Mureva.
Nejobsáhlejší řadou je právě Unica, která obsahuje druhy Basic, Colors, Quadro, Plus, Top, Class a Allegro. Každá řada je jedinečná a nabízí zájemcům něco jiného. Všechny jsou ale designově velmi zajímavé a uspokojí potřeby snad každého zákazníka.barvy – abstraktní obraz.jpg
Schneider Unica Colors Lightpark nabízí barevné oživení interiéru, který tímto pomůže doladit do nejmenších detailů. Už žádné zastaralé a nezajímavé vypínače, ale moderní a pozoruhodné. Nároky na moderní domácnost jsou totiž veliké a nesmí zaostat v žádném ohledu.
Každý produkt této řady se skládá z vlastního přístroje, krycího rámečku, dekorativního rámečku a montážního rámečku. Montážní je konstruován tak, aby samotné uvedení do provozu bylo co nejjednodušší a přitom bezproblémově plnilo svou funkci. Na očích potom zůstanou pouze ostatní uvedené druhy. Krycí rámeček představuje okolí vypínače, tedy to, co bude viditelné kolem samotného přístroje, se kterým je barevně shodný. V nabídce jsou pouze dvě barvy: polar (čistě bílá) a marfil (krémová). zástrčky v jídle.jpgOmezený výběr je zde naprosto účelný. Jedná se o univerzální barvy, ke kterým se perfektně hodí každý odstín a skvěle tak do interiéru zapadnou. Další důvod je ryze ekonomický – sériová výroba zajistí velké množství produktů ve vysoké kvalitě a za nízkou cenu. Poslední částí tak zůstávají dekorativní rámečky. A to je právě ta část, která hýří barvami. Na výběr je jich hned několik. Jejich názvy ovšem mohou obyčejného smrtelníka trošku mást, protože jsou zde odstíny jako rojo, musgo, verge, technico nebo třeba dorado. V tomto případě pomůže katalog, kde jsou všechny y barvy pečlivě vyfoceny a popsány.
Vypínače jsou konstruovány tak, aby výměnu dekorativního rámečku zvládnul i začátečník během několika minut. A to z nich dělá nadčasový produkt, který se při změně interiéru lehce přizpůsobí.