Dovolená autobusem už není za trest

bílý cestovní autobus

Chystáte se v létě na dovolenou? S celou rodinou, partnerem nebo kamarádkou? Je to jedno, důležité je, pořádně si ji užít. S tím však souvisí mnoho věcí, třeba výběr destinace, kvalita ubytování i doprovodné aktivity. Velmi důležitým faktorem je pak i doprava.

Oblíbenou destinací mnoha z nás je stále Chorvatsko. Krásné čisté moře a překrásné prostředí, do toho se zamiluje nejeden návštěvník. Mnoho z nás pak dává přednost sehnat si vlastní ubytování a nespoléhat na cestovní kanceláře a agentury. Pak je z hlediska dopravy nejlepší možnost jet vlastním automobilem nebo autobusem.

Ideální volba pro všechny, kteří chtějí cestovat bez stresu za volantem

Chorvatsko autobusem je ideální volba pro ty, kteří mají ubytování zajištěné, ale při dopravě chtějí spoléhat na jiné a nechtějí se za volantem stresovat. Odpadnou vám tak starosti s možnou poruchou auta, s nevyspáním, s nutností soustředit se na cestu a platit dálniční poplatky. Prostě se necháte dovézt a odvézt přímo na místo a už si jen užíváte dovolenou.

moře, lodě, střechy, kostelík

Trasa vede přes Makarskou riviéru a zastávky jsou na několika místech počínaje Zadarem a konče poslední zastávkou Gradac. Odjezd je pak každý pátek z Prahy. Návrat z Chorvatska vždy v sobotu k večeru.

Přesvědčí vás i cenová dostupnost

Pro tuto variantu hraje i fakt, že zpáteční jízdenka vás vyjde na pouhých 2300kč. A nemusíte se bát ani autobusu, ty jsou v dnešní době velmi pohodlné a poskytují veškerý možný komfort.

Samozřejmostí je klimatizace, bezpečnostní pásy a polohovatelné sedačky do čtyř směrů. Během cesty se můžete zabavit sledováním filmů na LCD nebo využitím Wi-Fi připojení pro váš tablet či chytrý telefon. K dispozici však je v průběhu celé cesty i jednoduché teplé nebo studené občerstvení.

Svou jízdenku si snadno rezervujte online, je to pohodlné a snadné. Tak na nic nečekejte a vydejte se na dovolenou bez stresu a cestu si užijte.

vesnička, moře, ostrovy

5/5 - (1 vote)