Kde vzít rychle peníze, věřitel moc nechce čekat?

Už jste oslovili bankovní společnost, ale bankovní ústav vám odmítl schválit půjčení peněz na splacení dluhu. Samozřejmě, že banky mohou k odmítnutí klienta mít více důvodů, jako je váš nízký příjem, nebo že jste se někdy opozdili s platbou, například platbou pojištění. Mohou podle záznamů, které jsou v registrech, například zjistit, že zde máte i záznam, že jste dlužníkem. Proto vám nebyla hypotéka bankou schválená. Kde tedy jinde sehnat peníze, a to rychle, věřitel je už hodně netrpělivý.

Rozlobený podnikatel

Tady máte další možnost a to požádat o hypotéku bez registru, která může být velmi rychlá, bez zbytečných průtahů, prostě dá se říct, že ihned. O hypotéku žádáte nebankovní společnost. Zní vám název nebankovní společnost podivně, může se podle vás jednat o podvod? Tady nejsou obavy na místě, jak nebankovní tak i bankovní společnosti hypotéky poskytují v souladu se zákony. A navíc mají oba uvedené finanční sektory nad sebou státní dozor, a to Českou národní banku. Ta má za úkol dohlížet nad činností obou společností. Bankovní i nebankovní společnosti se také jistí, že budete řádně splácet hypotéku.

Na schůzku s věřitelem

A to tím, že musíte dát do ručení nemovitost, může to být například byt, pozemek, nebo i rekreační nemovitost. Tento postup je daný našimi platnými zákony. Nemovitost daná do zástavy nemusí být ani vaše, může být i od třetí osoby, například někoho z rodiny. Samozřejmě, že odhad nemovitosti dané do ručení neplatíte. Až splatíte schválenou hypotéku, je nemovitost uvedeného ručení zbavená. Takže díky hypotéce od nebankovní společnosti, kterou můžete splácet až dlouhých čtyřicet let, máte možnost vyplatit věřitele a začnout oživovat vaše podnikání. Samozřejmě, že už budete ve svém podnikání opatrnější, aby se vaše firma nedostala zase do problémů. Pro vaši firmu je zde také možnost, že můžete z půjčených financí zaplatit nedoplatky, které mohou vzniknout na zdravotním i sociálním pojištění zaměstnanců firmy.

4.5/5 - (2 votes)